×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

ولنتاین مبارک

عشق واقعی فقط خداست

× ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻔتند : ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﺍ ﻋﺰﯾﺰﺗﺮﯾﻦ ﺑﻨﺪﮔﺎﻧﺖ چهﮐﺴﺎﻧﯽﻫﺴﺘﻨﺪ ؟ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻓﺮﻣﻮﺩ : ﺁﻧﺎﻥ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺗﻼﻓﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻣﻦ ، ﻣﯽ ﺑﺨﺸﻨﺪ
×

آدرس وبلاگ من

sssssssss.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/nass

لیست دوستان

× Access to this person's groups list is not allowed for anybody

فوت مرتضی پاشایی

 متاسفانه عصرجمعه یکی از دوستان خبر فوت مرتضی پاشایی رابهم دادن با اینکه زیاد شناختی ازشون ندارم ولی وقتی چندتا ازترانهاشونو گوش دادم خیلی ناراحت شدم که چطور یه جوان 30ساله با این صدای دلنشین باید به این زودی فوت کنن برای همین این قسمت وبلاگمو به فوت مرتضی پاشایی اختصای میدم برای شادی روح پاشایی هرکسی این متنو خواند یک فاتحه برای ایشون بفرستت 

 
 به گزارش فارس، مرتضی پاشایی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان صبح امروز در سن ۳۰ سالگی پس از مدتی مبارزه با بیماری سرطان درگذشت و بالافاصله هنرمندان و چهره‌های شاخص هنری در صفحات اجتماعی به این مضوع واکنش نشان داند.

واکنش هنرمندان نسبت به درگذشت مرتضی پاشایی را در زیر بخوانید:

علی کریمی: خدا به همرات روحت شاد

علی دایی:درگذشت این خواننده جوان که هواداران زیادی هم داشت ضایعه بزرگی برای موسیقی و هنر کشورمان به حساب می‌آید. به این وسیله درگذشت این خواننده جوان را به همه مردم کشورمان تسلیت می‌گویم.

رضا یزدانی:تنها صداست که میماند... مرتضى پاشایی رفت ولى صدا و ترانه هاش همیشه تو زندگى و قلب مردم و طرفداراش جاریه...روحش شاد.

محسن یگانه:دیگه نگرانت نیستیم... الان تو نگرانمونی! یه عالمه حرف مونده تو گلوم که دلم میخواد بنویسم تو این پست ولی بازم ساکت میشم... مرتضی عزیز ، فک نکنم خودت هم راضی به ناراحتی دوست ها و دوست دارانت باشی، واسه همین فک کنم به تو و یادت فقط رنگ سفید میاد... آروم بخواب دوست من... دوستان شما هم ناراحت نباشید... الان حال مرتضی خیلی از همیشه بهتره... اشک نریزید... لبخند بزنید به خاطر آدمی که یه تصویر خوب از خودش به جا گذاشت و رفت... هنوز هم #یکی #هست.

پولاد کیمیایی:خدا رحمت کنه تو رو که رحمت خدا با تو بود و هست.

برزو ارجمند: درگذشت هنرمند جوان مرتضی پاشایی عزیز را با خانواده‌اش و دوستدارانش تسلیت می‌گم.

مهناز افشار:پیش از این با تمام وجود آرزو و خواستمان سلامتى شما بود و حالا باید عمیقن عزادار باشیم . کاش اینقدر عجله نمیکردیم و پیشتاز در خبر رفتنت نبودیم و عمیقا با مثبت اندیشى بیشترى منتظر ایستادن دوباره ات بودیم افسوس شما با صداى زیبایت همیشه هستى آقاى پاشایى در میان عمیق ترین تاریکی ها به دو چشم غمگینی می اندیشم و به پنجه هایی که خاک،خاک مهربان آن را می پوشاند.

الناز شاکردوست:دوستان متاسفانه من همین الان این خبر غم انگیز رو شنیدم واقعاً نمیدونم واسه از دست دادن این هنرمند دوست داشتنى با اون صداى پُر از احساس و دل نشینش باید چه واژه اى گفت.. مرتضى جان تا همیشه جایت در بینمون خالیست.. ایمان دارم بهشتى در انتظار توست که بى تردید بهتر از این دنیاى پر از رنگ و ریاست.. شاید تنها چیزى که در این لحظات میتونه ذره اى تسکین دهنده دل همه ما دوست دارانت باشه همین صدایى ست که از تو تا همیشه به یادگار باقى است روحت شاد.

آناهیتا نعمتی: تسلیت عرض میکنم خدمت خانواده پاشائی و طرفداران این هنرمند عزیز و مردمی، روحش شاد ، قطعأ که همیشه با صدای گرمش و هنرش در بین همه ایرانیها جاودانه خواهد بود

نرگس آبیار: خا به مادرش صبر دهد

بهنام تشکر:دوست داشتیم روزها بگذرن و هر لحظه از خبر بهبودى کامل مرتضى پاشایى بشنویم، اما متاسفانه صبح امروز این خواننده دوست داشتنى کشورمون به علت ایست قلبى درگذشت! این اتفاق رو به جامعه هنر، مردم ایران و خانواده محترم ‏پاشایى‬ تسلیت میگیم! بغضم گرفته وقتشه ببارم..چه بى هوا هواى گریه دارم... باز کاغذام با تو خط خطى شد..خدا این حس و حالو دوست ندارم!

پرند زاهدی:مرتضى رفت ... اما نام و نفس آسمانى اش ، مانا میماند...خانوادهء نازنینش، مهدى کرد ، افشین دهقان ،و مهمتر از همه حسین چاوشیان که بانى این آشنایى بودى، دل منهم ، چون شما بیتابه و بیقرار... خداوند صبر، صبر و بازهم صبر عطا کند.

بهاره رهنما:مرگ به قول سهراب گاه با خوشه انگور می آید به دهان مرتضی پاشایی ازکنارمون رفت اون صبور بود و مهربان با دنیا و شجاع چون در عین مبارزه با بیماریش سفر مرگ رو با پذیرش پذیرفته بود روح جوان و هنرمندش قرین مهربانی خداوند باد لطفا فاتحه و صلواتی با خواندن پست هدیه روحش کنیدتو کنسرت اخرش با وجود أوج بیماری با عشق برأی طرفدارانش خوند و با جرات روی روی صحنه بود...

بهنوش طباطبایی:چه بخواهیم چه نخواهیم محکوم به رفتنیم.

مهدی پاکدل: مرتضی جان بدرود. تسلیت به بازماندگان این عزیز و تمامی دوستدارانش

محسن تنابنده: نمی‌دانم چه می خوام بگویم/زبانم در دهان باز بسته است

طناز طباطبایی: تسلیت...روحت شاد.

هادی کاظمی: گفته بودی این روزهای سخت می‌گذره.. تموم میشه... تموم شد مرتضی. تو بهتر از هر کسی می دونستی.. رفتی اثرت موند.. تولد مبارک.. روحت شاد... دیدار به قیامت

مژده لواسانی:زهرا،آخرین کنسرتی که رفتیم یادته؟چقدر گریه کردیم...مهربان و بااحترام ،پذیرای ما بود و چقدر خوشحال بود از دو تا ترانه ای که جدید براش گفتی...منتظر آلبوم جدید و ترانه های تو بود...زهرا،ترانه هات رو کجا میخونه حالا؟...زهرا ترانه هاش رو به کسی نده...روحش شاد،آقای صبور و مهربان...آرام گرفت.و امیدوارم خانواده و هوادارش هم آرام باشند

نیکی مظفری:بدرود بزرگ مرد...تسلیت میگم به خانواده،دوستان ،همکاران و هواداران"مرتضى پاشایى"عزیز پروردگارا صبر و آرامش عطا فرما.

علی صالحی:گاهی شفا به رفتن است.

شبنم مقدمی:تنها صداست که می ماند... و مرگ،پایان هیچ کبوتری نیست مرتضی... پایان بی قراری ها...آغاز آرامشت مبارک.

باران کوثری:پروردگارا این سرزمین را از خشکسالی و دروغ و مرگ جوانانش در امان بدار.

نیوشا ضیغمی:تو رفتی ولی یاد تو ماندنیست ... آرامشت مبارک مرتضی عزیز.

شاهرخ استخری:روحت شاد مرتضى...

گلاره عباسی: مرتضی پاشایی عزیز همیشه در کنار مردم سرزمینت ماندگاری

دکتر محمود گلزاری(معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان):مرتضی پاشایی ، هنرمند جوان و خواننده جشن ملی بخشش در جوار رحمت و بخشش الهی آرمید. نام او پرآوازه و یاد او گرامی.

پریناز ایزدیار:میدونى حالم این روزا بدتر از همست.

داریوش فرضیایی(عمو پورنگ):وقتی بابا رفت هر روز با نگاه کردن به یادگاری هاش دلم رو آروم میکردم همون _تسبیح و انگشتر و ساعت و تلفنش که دیگه هرگز زنگ نخورد... مرتضی جان حالا که تو رفتی چطور میتونیم با شنیدن صدات دلمامون روآروم کنیم...خیلی سخته ؛ خیلی... حالا نوبت توست که نگران ما باشی... چطور باید نبودنت رو باور کنیم و با جای خالیت کنار بیاییم...

آرش برهانی:اینجورى عزیز از دنیا رفتن سعادت میخاد ،،مرتضى میان دعاى خیر هموطناش رفت ، مهم اینه که بعد از رفتنمون خاطرات خوبى براى هم بجا بزاریم مرتضى جان میدونم جات تو بهشته روحش شاد. درگذشت مرتضى عزیز و تسلیت میگم.

لاله صبوری:یک سال پیش بود ، دعوت شدم کیش ، جشنواره تابستانی ، روزی که اجرای من بود ، قبل از اینکه روی استیج بروم ، خواننده جوانی روی استیج رفت ، همه میشناختندش ، من نه ، صدای گرمی داشت و مرا صدا کرد روی استیج ، صمیمی بود و مردمی ... البومش را هدیه داد ..... مرتضی پاشایی ....به سی دی اش نگاه می کنم .....دلم اتش می گیرد .... تسلیت به همه دوست دارانش.

مهدی ماهانی: فقط وقتى یاد خاطره ایى از مرتضى مى افتم که تو کنسرت کیش پشت استیج اتفاق افتاد،روانم بهم مى ریزه...فکر کنم دومین کنسرت مرتضى بود...محسن افشانى و محمد علیزاده هم بودند نمى دونید از شوق دیدن مردم تو سالن همایشهاى کیش چه استرسى گرفته بود و بعد چه خاطره ایى بین ما چهارتا گذشت...إنسان ساده بى ریا و خاکى ...خدا به پدر و مادرش و دوستداراش صبر بده...یک فاتحه براى بدرقه روح مرتضى عزیز بفرستید و با کلمه یا حق تو نظرات (( کامنتتها)) مرتضى رو بدرقه کنید...دیدار به قیامت پسر دوست داشتنى خیلى زود دنیا به یک چشم بهم زدن تمومه ...خوش به حالت که همه دوست داشتن و یادگارى هاى خوب گذاشتى از خودت یا حق.

روناک یونسی:برادر جان خداحافظ سلام ما رو به خدا برسون.

الهام چرخنده:سلام .. . بازم شوریه اشک و لبهای سردم من این بازی و صد دفعه دوره کردم نه راهی نداره گمونم قراره یکی دیگه دستامونو تنها بزاره "عصر پاییزی ". برادر هنرمندم؛. آقا مرتضی پاشایی گرامی ؛صدای خاطره ساز اتوبان های پر ترافیک تهران با صدای مخملی و نت های هماهنگ شما شروع و تمام میشد ... . صد حیف که حضور هنرمندی با اخلاق و معتقد را در جامعه موسیقی کشور دیگر نداریم .. امّا؛ . چه خوش گفت فروغ: آری تنها صداست که میماند ...*** شما ماندگاری .. . با اشعار پاکیزه ؛ صدایی کوک و نت‌های هماهنگ ..و هارمونی زیبای اعتقادات ... . برای شادی وآرامش روح برادر هنرمند، * آقا مرتضی پاشایی* یک هدیه نور میفرستیم همه ما که خاطره داریم با هنر ایشان .... وعده زهرایی‌ها؛ سر سجاده بین نماز مغرب وعشا ٔ فاتحه و صلوات .. . خداوند خیر شما را قبول کند .. روحشان شاد ... یا علی . الهام.

الهام پاوه‌نژاد:عاشقی جاده یک طرفه بود مهربان..... روحت رها شد و جانت آرام گرفت.

لیلا بلوکات:سلام بسیار غمگین و ناراحتم تسلیت میگم به تمام مردم شهرم که میدونم همتون با ترانه های مرتضی پاشایی خاطره دارید ... مرتضای عزیز با ترانه هات عشق فهمیدم با ترانه هات عاشق شدم با ترانه هات گریه کردم با ترانه هات شاد شدم پسر یادت همیشه با منه مریم عزیزم همسر مرتضی از خدا واست صبر آرزو میکنم ... تسلیت. روحش شاد.

حسام نواب صفوی: آخرین دیالوگ فیلم گلادیاتور :خداحافظ دوست من یک روز میبینمت اما نمیدونم کی اما حالا نه . دلم برات تنگ میشه مرتضی عزیز نمیدونم کی اما همدیگر را خواهیم دید.آرام بخواب.

سحر قریشی:روح و روانت شاد برادرم ، هر روز دم اذان براى آرامشت دعا مى کردم و یه شمع روشن مى کردم مرتضى عزیز آرامشت مبارک.

عباس غزالی:مرتضی جان روحت شاد...

سحر دولتشاهی: تسلیت می‌کنم. روحشون شاد باشه. واقعا متاسفم

رسول خطیبی(سرمربی تراکتورسازی):مرتضی پاشایی یکی از خوانندگان خوب کشورمان بود که با صدای خود بسیاری از جوانان را طرفدار خود کند. درگذشت او ضایعه‌ای بزرگ برای جامعه هنر و کشور ایران است امیدوارم روح این جوان قرین رحمت الهی باشد.

مهدی رحمانی ?کارگردان): مرتضی پاشایی تا آخرین لحظه عمرش ایستاد و مقاومت کرد فارغ از غر زدن و کنار کشیدن. با این که دلیل منطقی برای ناامیدی داشت و این می تونه سرمشق خیلی از ماها باشه.. روحش شاد

شنبه 25 آبان 1393 - 6:42:02 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
نظر ها

ارسال پيام

دوشنبه 18 آذر 1393   12:53:13 PM

 روحش شاد

http://khoshbakhti.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 14 آذر 1393   3:03:33 PM

 

http://khoshbakhti.gegli.com

ارسال پيام

پنجشنبه 14 آذر 1393   3:02:24 PM

na

na.

http://sssssssss.gegli.com

ارسال پيام

چهارشنبه 6 آذر 1393   9:02:50 PM

 ازتمام دوستان عزیز تشکرمیکنم 

ومن هم به شما تسلیت میگم

ارسال پيام

چهارشنبه 6 آذر 1393   8:50:31 PM

                  با تشکر و خسته نباشی به تو عزیز جنوبی نسرین خانم

                                                        روحش شاد

ارسال پيام

سه شنبه 5 آذر 1393   2:55:15 PM

 روحش شاد ویادش گرامی 

بیوگرافی مرتضی پاشایی,عکس مرتضی پاشایی,تصاویر مرتضی پاشایی


ارسال پيام

سه شنبه 5 آذر 1393   2:52:55 PM

 سلام نسرین جون مرسی مطالب بسیار خوبی نوشتی عزیزم 

مرتضی پاشایی, بیوگرافی مرتضی پاشایی, عکس های مرتضی پاشایی

 

???

???.......

http://w.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 5 آذر 1393   10:28:53 AM

سلام....چه زود دیر میشود....روحش قرین رحمت الهی.....

na

na.

http://sssssssss.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 3 آذر 1393   1:06:00 PM

Likes 1

 از تمام دوستان عزیزتشکرمیکنم

وبه همگی تسلیت عرض میکنم 

-

ارسال پيام

چهارشنبه 29 آبان 1393   9:30:24 PM

Likes 3

 خاک وچوک  خیلی حالم گرفته شد من با بعضی از آهنگهاش خاطرات خوبی دارم با اینکه خواننده قدیمی نبود وتقریبا تازه کاربود ولی ظرف این چهار سال بدلیل صدای گیرای که داشت خیلی زود معروف ومحبوب شد خدابیامرزدش من تازه دیروزفهمیدم که فوت کردن

خدابه پدرمادرش وخانواده پاشایی و همینطورطرفدارهاش صبربده  

http://www.gegli.com

ارسال پيام

چهارشنبه 29 آبان 1393   3:15:14 AM

Likes 3

خاطره تنها مدرکی است که فراموشی را محکوم میکند... پس بمان در خاطرم باخاطره های دوستداشتنی که از خود بجا گذاشتی مرتضی جان روحت شاد

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 28 آبان 1393   3:33:09 PM

Likes 1

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 28 آبان 1393   3:32:15 PM

Likes 1

 

http://violetflower.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 28 آبان 1393   3:30:23 PM

Likes 2

 

http://shakib.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 28 آبان 1393   10:19:45 AM

Likes 2

 خدا رحمتش کنه و به شما خسته نباشید میگم آبجی 

na

na.

http://sssssssss.gegli.com

ارسال پيام

سه شنبه 28 آبان 1393   2:07:27 AM

Likes 2

 از همه دوستان بابت شرکتشون تشکرمیکنم  وبه همتون تسلیت میگم 

majidkhakpour@yahoo.com

ارسال پيام

دوشنبه 27 آبان 1393   3:25:50 PM

Likes 2

گفتم که چرا رفتی و تدبیر تواین بود

گفتا چه توان کرد که تقدیر همین بود

گفتم که نه وقت سفرت بود چنین زود

گفتا که نگو مصلحت دوست در این بود

روحش شاد

ali

alializadeh

ارسال پيام

دوشنبه 27 آبان 1393   1:54:45 PM

Likes 2

در میان گونه گونه مرگ ها

تلخ تر مرگی ست، مرگ برگ ها

زان که در هنگامه ی اوج و هبوط

تلخی مرگ ست با شرم سقوط

وز دگر سو٬ خوش ترین مرگ جهان٬

-زانچه بینی٬ آشکارا و نهان-

رو به بالا و ز پستی ها رها

خوش ترین مرگی ست، مرگ شعله ها ...

ممنون از سایت خوبتون

روحش شاد

http://masoumi.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 27 آبان 1393   11:15:48 AM

Likes 2

روحش شاذ و يادش گراميباد

http://hamiddd.gegli.com

ارسال پيام

دوشنبه 27 آبان 1393   12:12:30 AM

Likes 1

 

مرتضی پاشایی
Morteza.Pashaei.jpg
اطلاعات پس‌زمینه
نام اصلی مرتضی پاشایی
تولد ۲۰ مرداد ۱۳۶۳
تهران، ایران
ملیت پرچم ایران ایرانی
مرگ ۲۳ آبان ۱۳۹۳ (۳۰ سال)
بیمارستان بهمن، تهران
سبک‌ها موسیقی پاپ فارسی
سازها گیتار و پیانو
سال‌های فعالیت ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳
وب‌گاه mortezapashaei.in

na

na.

http://sssssssss.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 26 آبان 1393   10:21:18 PM

Likes 2

 از تمام دوستان بابت حضورشان تشکرمیکنم 

و

به همگیتون وفات این هنرمند را تسلیت میگویم 

http://imanzapata.gegli.com

ارسال پيام

یکشنبه 26 آبان 1393   3:44:26 AM

Likes 2

-

ارسال پيام

یکشنبه 26 آبان 1393   1:49:17 AM

Likes 2

 

-

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   10:25:34 PM

Likes 3

 

مثل افسانـــــــــــه بی اندازه بودی.

روحت شاد یادت گرامی

9wztfjmntlyykui4rnmm 300x300 مرتضی پاشایی در گذشت

دل دنیــــــا رو خــــون کــــردی کـــــه اینجــــوری تــــو رفتـــــی

دل دنیا رو خون کردی که این جوری تو رفتی
تموم دل خوشی هام و تو با رفتن گرفتی
♫♫♫♫♫♫
دل دنیا رو خون کردی که این جوری تو رفتی
تموم دل خوشی هام و تو با رفتن گرفتی
مثل حس یه عشق تازه بودی
مثل افسانه بی اندازه بودی
♫♫♫♫♫♫

♫♫♫♫♫♫

هیچ کی برای من شبیه تو نبوده
دنیا چه بی رحمی آخه تنهایی زوده
دل دنیا رو خون کردی که این جوری تو رفتی
تموم دل خوشی هام و تو با رفتن گرفتی
مثل حس یه عشق تازه بودی
مثل افسانه بی اندازه بودی
که این جوری تو رفتی
تموم دل خوشی هام و تو با رفتن گرفتی
دل دنیا رو خون کردی که این جوری تو رفتی
تموم دل خوشی هام و تو با رفتن گرفتی
مثل حس یه عشق تازه بودی
مثل افسانه بی اندازه بودی

-

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   10:18:50 PM

Likes 2

 

http://bahanezendegi.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   10:07:21 PM

Likes 2

http://bahanezendegi.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   10:06:39 PM

Likes 2

سید مهدی هاشمی مقابل بیمارستان بهمن

http://bahanezendegi.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   10:02:30 PM

Likes 2

http://bahanezendegi.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   9:58:39 PM

Likes 2

صحبت‌های

http://abad.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   8:51:01 PM

Likes 2

 من هم بشماخواهر گرامی وهمینطورجامعه هنری درگذشت مرتضی پاشایی را تسلیت عرض میکنم 

http://abad.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   8:48:41 PM

Likes 2

 وصیت نامه پاشایی

وصیت نامه ی مرتضی پاشایی قبل از مرگش

http://kalej.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   8:28:16 PM

Likes 1

 سلامممممممم

 تسلیتی سوزناکتر ازسوز ترانه هایش به ملت بزرگ و هنردوست ایران !!

http://kalej.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   8:27:17 PM

Likes 1

 سلامممممممممم

بغضم گرفته وقتشه ببارم/ چه بی هوا هوای گریه دارم/ باز کاغذام با تو خط خطی شد/ خدا این حس و حال و دوست ندارم/ باز دور پنجره قفس کشیدم ، دوباره عطرت و نفس کشیدم/ قلم تو دست من پر از سکوته ، دوباره از ترانه دست کشیدم/ باز خاطرات تو همین حوالیه/ حالم همینه و یه چند سالیه/ جای تو خالیه....

یادش گرامیباد و صداش جاودانه

na

na.

http://sssssssss.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   8:22:22 PM

Likes 2

 مرسی اقای ناصر منم فوت هنرمند کشورمان را به شماتسلیت میگم 

اقای بیژن به چی میخندی شیطونک شما باید گریه کنید نه بخندید 

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   8:12:07 PM

Likes 2

 

http://y.n.gegli.com

ارسال پيام

شنبه 25 آبان 1393   7:13:12 PM

Likes 2

با سلام وعرض ادب  در گذشت هنرمند و خواننده اقای پاشایی را خدمت همه دوستا ن تسلیت عرض میکنم

صداش خیل زیبا ودلنواز بود  یادش بخیر  ناصر

آخرین مطالب


ولنتاین


تعیین قلمرو


تولدت مبارک


روز گگولی مگولی مبارک


عرض سلام دارم ولی طول سلام ندارم


برم عربستان واسه زیارت یانه


اعتراف میکنم


خصوصیات اخلاقی


آنتی گگولی{پسر}د..ی


تولدم مبارک


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

125831 بازدید

31 بازدید امروز

50 بازدید دیروز

427 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem